Przejdź do głównej zawartości

Pastelowe zasłonki


Przedstawiam wam moje letnie zasłonki, uszyte z pastelowych materiałów, zakupionych w Ikei w bardzo dobrej cenie.Zasłonki szyło się szybko, miło i przyjemnie. Stanowią one komplet z tymi poduszeczkami.Komentarze

jakie śliczne, bardzo lubię takie różyczki, pozdrawiam:)
Joanna Grabek pisze…
Urocze zasłonki. Dzięki nim można mieć różany ogród w oknie :)
Anita M pisze…
Są prześliczne. Moje ukochane różyczki a do tego jeszcze groszki. Wyglądają bardzo romantycznie. Lubię takie klimaty:)
Anita M pisze…
Są prześliczne. Moje ukochane różyczki a do tego jeszcze groszki. Wyglądają bardzo romantycznie. Lubię takie klimaty:)
Domini Dom pisze…
Bardzo radosne zasłonki :) Podobają mi się, sama lubię kwieciste wzory i tak sobie myślę, że za rzadko ich ostatnio używałam.
Dziękuję bardzo, ja też lubię kwiatki prawie w każdej postaci :)
Dziękuje bardzo :)
Bardzo lubię sobie na nie patrzeć tym bardziej że wiszą w mojej sypialni :)
Dziękuję Gosiu mi też te różyczki bardzo się podobają :)

Popularne posty z tego bloga

Kostium lisa.

Dobry wieczór moi drodzy. Mój synek potrzebował kostiumu lisa do szkoły. Rozglądałam się trochę po sklepach, można było kupić gotowy kostium w cenie od 15 do 20 funtów. Sami przyznajcie że to dosyć duży wydatek na coś co prawdopodobnie zostanie wykorzystane raz, no może kilka razy. Pomyślałam że rzucę się na głęboką wodę i spróbuję uszyć taki kostium sama. Tak też zrobiłam. Wykrój zrobiłam na podstawie kostiumu smoka, który idealnie na niego pasuje. Najpierw odrysowałam na papierze poszczególne części kostiumu, zaczynając od korpusu, następnie rękawy i kaptur. Później wszystko pozszywałam razem, z przodu zrobiłam rozcięcie (żeby było mu łatwo nałożyć kostium) i przyszyłam długi rzep po obydwu stronach. Na kapturek przyszyłam uszy. Robiłam ten strój trochę w pośpiechu więc nie wyszedł idealnie, ale jak na pierwszy raz jestem całkiem zadowolona z efektu. Synek poszedł w nim do szkoły. Obserwowałam kostiumy innych dzieci i większość z nich była kupiona w sklepie. Cieszę się że udało …

Poduchy w świąteczne wzory

W tym roku uszyłam trochę rzeczy kojarzących się ze świętami. Zaczęłam je szyć już na początku listopada. Większość powstaje jako dekoracje mojego domu. Ale gdyby ktoś był zainteresowany z chęcią uszyje coś na zamówienie. W ostatnie dwa wieczory wyprodukowałam poduszki w intensywnych kolorach. Takie właśnie kolory mi się podobają.
Ja jestem zadowolona z moich poduszeczek a wy co o nich myślicie?


Margaritka

Jamnik

Mój synek zamowil sobie ostatnio maskotkę specjalnie dla siebie. Wybrał sobie pieska, a ze piesek mial byc duzy i długi powstał taki oto jamnik.

Synek zadowolony wiec zadanie zostało wykonane.

Margaritka