Przejdź do głównej zawartości

Zapachniało wiosną
Ostatnio ciągle piszę o wiośnie. Po prostu już nie mogę się doczekać słońca i ciepła w większych ilościach. Niby już nadeszła kalendarzowa wiosna, ale nadal nie jest ciepło. Spodobały mi się bardzo szyte tulipany więc pomyślałam że też takie stworzę. Takie kwiaty nie zwiędną za szybko i myślę że się nieźle prezentują.
Tulipany podarowałam w prezencie pewnej miłej pani, która ma dzisiaj urodziny. Muszę przyznać że bardzo jej się spodobały.


Pozdrawiam was wszystkich

Margaritka

Komentarze

fajnie dostać taki bukiet tulipanów:))
K&A pisze…
Prezentują się przepięknie!:) Może przywołają prawdziwą wiosnę:) U nas dziś już pogoda była całkiem, całkiem:) Pozdrawiam cieplutko:)
Dziękuję, u nas też już jest ciepło i oby tak zostało :)
biala szafka agi pisze…
No, w pierwszym momencie się pomyliłam i myślałam, że to prawdziwe!!!
Kufer inspiracji pisze…
Wyglądają jak prawdziwe :) :) Piękne :)
Dziękuję bardzo :)

Popularne posty z tego bloga

Króliczek

Chyba powinnam zacząć od przeproszenia moich blogowych gości za to  że tak długo się tu nie pojawiałam. Wciągnął mnie wir dnia codziennego i obowiązki. Nie znaczy to jednak że porzuciłam szycie. O nie, bez szycia nie mogłabym już funkcjonować, to prawie tak jak oddychanie, nie mogę bez tego żyć. Dzisiaj wpadam tu tylko na chwilkę, ale obiecuję że się poprawię. Jedno z moich noworocznych postanowień to bycie lepiej zorganizowaną. Mam nadzieję że się uda. Dzisiaj pokażę wam tylko jedno zdjęcie jednej z moich ostatnich prac.  Stworzyłam takiego małego, filcowego króliczka. Uszyłam go w całości ręcznie bez użycia jakichkolwiek wzorów czy wykrojów. Podarowałam go pewnej malutkiej dziewczynce. Myślę że jej się spodobał i jestem pewna że spodobał się jej mamie.  Jeszcze raz obiecuję poprawę i pozdrawiam was serdecznie Margaritka

Nowa lalka

Stworzyłam nową lalkę, trochę inną od pozostałych bo z różowymi włosami. Nie potrafię już chyba żyć bez tworzenia ich. Myślę że jest dosyć ładna, nie wiem jak wam ale mi się podoba. Chciałabym zgłosić tą laleczkę na wyzwanie w  Art Piaskownica . 

Bluza dla dziewczynki

Prawie rok temu dostałam od męża w prezencie urodzinowym overlocka. Oczywiście bardzo się ucieszyłam ale przez kilka pierwszych tygodni nawet nie przeczytałam instrukcji obsługi. Po jakimś czasie postanowiłam coś na nim uszyć. Przestudiowałam instrukję obsługi, nawlekłam igły i uszyłam trzy komplety czapek i szalików. Po pierwszej próbie mój zapał do szycia ubrań osłabł do poziomu zerowego. Wczoraj postanowiłam znowu wykorzystać mój prezent i od razu rzuciłam się na głęboką wodę. Postanowiłam uszyć bluzę dla swojej małej dziewczynki. To moje pierwsze podejście i wiem że nie wyszło mi idealnie, zrobiłam kilka pomyłek, ale w sumie jestem zadowolona. Mam nadzieję że każde następne ubranko już będzie tylko lepsze i ładniejsze. Muszę przyznać że bardzo mi się podobało tworzenie tej bluzy, cieszyłam się jak dziecko. Nie poszłam spać do 1 w nocy bo chciałam aby bluza była gotowa na rano.  Do kompletu zrobiłam jeszcze dwie opaski na głowę. Myślę że moja przygod